Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
53 posty 367 komentarzy

Donald Tusk Odchodzi Z Rządu

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Donald Tusk zamienia premierowski garnitur na koszulkę kadrowicza polskiej reprezentacji piłkarskiej.

 Jak nieoficjalnie dowiedzieli się dziennikarze PAP-u Donald Tusk ogłosi w dniu dzisiejszym swoje odejście z funkcji premiera i rewolucyjne przemeblowanie gabinetu rządowego. Rozpisane mają zostać również przyspieszone wybory w związku z---  jak to określił urzędujący jeszcze premier ---  brakiem poparcia społecznego dla naszej doktryny.

Zamówione w tajemnicy uczciwe badanie opinii społecznej pokazało znikome poparcie Polaków dla Platformy Obywatelskiej i jej polityków. „Zleciliśmy badanie niezależnej zagranicznej firmie analitycznej, ponieważ nasze krajowe ośrodki przyzwyczaiły się do przepisywania gotowych sondaży dostarczanych przez spółkę „Agora”.”…. „Byliśmy wręcz porażeni prawdziwymi wynikami badania opinii publicznej, a najbardziej chyba prezydent Komorowski. Z tego, co wiem od wczoraj nie ruszył nawet świątecznych potraw z dziczyzny, przyrządzonych według przepisów żony.”

Jak przyznał Donald Tusk sondaż tylko przyspieszył powzięcie decyzji, jaka zakiełkowała w jego głowie kilka dni temu, po przeczytaniu na tym portalu artykułu pod tytułem „Uwolnijmy Premiera” blogera o nicku „pasmail”. „Nie chcę już dłużej robić tego, na czym się nie znam i nie lubię ---- mówi dziennikarzowi Tusk --- najlepiej zawsze wychodziło mi „haratanie w gałe”. Dlatego odchodzę z rządu i mogę już uchylić rąbka tajemnicy zasilę kadrę narodową w meczu z Mołdawią 7 –ego czerwca.”

Trener polskiej reprezentacji piłkarskiej Waldemar Fornalik potwierdził ten oryginalny „transfer”. Jak mówił w rozmowie telefonicznej dziś rano --- „Cieszymy się z decyzji premiera, brakuje nam  środkowych pomocników i na początek Donald tam zainauguruje swoje występy w kadrze”… „Nie wykluczam też przesunięcia Tuska do ataku, w polityce był w tym dobry”śmieje się.

Do czasu wyłonienia w nadchodzących wyborach nowego rządu w Polsce, powstanie rząd tymczasowy. Nie będzie premiera tylko „Pełniący Obowiązki”. Stanowisko to obejmie po uzgodnieniach w zarządzie platformy „zasłużona” w tropieniu korupcji za czasów PIS Julia Pitera.

Jak napisano w komunikacie rządowym : „ Julia Pitera ujawniła w swoim raporcie wykorzystania kart kredytowych w organach administracji rządowej w latach 2006-2007. Sztandarowym przykładem  był zakup dorsza za 8,16 zł "celem kontroli gatunku ryb i ich świeżości".

Stanowiska stracić mają również niektórzy z ministrów. I tak nowym ministrem Edukacji Narodowej” ma zostać Maciej Stuhr, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego  przypadnie Robertowi Biedroniowi a Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej dostanie się pod „opiekę” Stefana Niesiołowskiego. Minister Niesiołowski opracować ma plan przeciwdziałania niedożywieniu dzieci w Polsce pod nazwą „Uprawa szczawiu i mirabelek w domu i zagrodzie”.

Nieoczekiwanie premier Donald Tusk zaproponował mi dziś, aby rozpisać internetowy sondaż pod nazwą „zmień ministra”. W związku z tym czekam na propozycje zmian w rządzie w komentarzach, przekażę Donaldowi wieczorem.

Musicie się jednak pospieszyć, bo jutro ta notka może okazać się już nieaktualna.

KOMENTARZE

 • Dobre
  Ale tak naprawdę to prędzej wielbłąd przez ucho igielne przejdzie jak ta sitwa poda się do dymisji
 • CZEKAM I DOCZEKAM SIĘ NA TEN DZIEŃ!
  On sam nie zrezygnuje !To typ,który za cenę zdrady narodu będzie chciał wylądować w brukselce.Raczej pewniejsze to,że naród go rozliczy na ulicy lub przy najbliżzych wyborach nie postawi już krzyżyka !
 • On nie może odejść
  Nie możemy na to pozwolić. Trzeba go wsadzić tam gdzie jego i jemu podobnych miejsce do pier...la. I karmić szczawiem jak zapracuje
 • @Prome 11:14:29
  Podobno wiara czyni cuda ...Czas to udowodnić.
 • @Maciej Ka 12:05:43
  A nie mówiłem? poczekajcie jak "Ustawa o mowie nienawiści" wejdzie w życie. Wszyscy pójdziem na Sybir
 • @kanton 11:27:21
  Enya ma racje sama wiara chyba nie wystarczy
 • @RICO 11:09:50
  Ostatecznie krzyżyk na drogę
 • @enya 10:38:20
  Od dawna proszę o pomoc w uwolnieniu ich od swoich obowiązków przy nastepnych wyborach ....
  Pomożecie?
 • @pasmail 12:24:39
  Ja pomogę na pewno. Pomagam od kiedy pierwszy raz wygrała PO
 • @Nika1 12:29:28
  A to szacun i trzymam za słowo
 • @pasmail 12:31:08
  Jak poufnie oświadczył prawie już ex-premier, jego marzeniem zawsze było stworzenie wspaniałego duetu Donaldinio - Ronaldinio.
 • @jazgdyni 15:18:58
  Oraz gra w klubie "POgoń Za Kasą"
 • @kanton 11:27:21
  Dużo wiary potrzeba
 • Przecież to PRIMA APRILISOWY żart!
  Przecież to PRIMA APRILISOWY żart!
  Nikt się nie zorientował?
 • Dobry prima aprilis
  Taki mój komentarz!
 • @dalmichal 17:05:30
  A jak się przy tym rozmarzyłem
 • @RICO 11:09:50
  Gdyby byl graczem w reprezentacji, strzelalby z przyjemnoscia do polskiej bramki. On nie zdradzil narodu lecz oszukal, jak szwab moze zdradzic polski narod.
 • @misiak 20:00:58
  POsrałem się z rozpaczy

  KTO ZOBACZY PO ZGOŁA
  UJRZY ŚWINIĘ I MATOŁA
 • Od autora
  Niestety w związku z końcem primaaprilis będziemy zmuszeni dłużej ogladać Donalda na premierowskim fotelu.Przynajmniej do następnych wyborów.Jeśli ktoś nie zorientował się że to żart przepraszam za rozbudzone nadzieję. Ale jak napisał Maciej Ka "gdyby się wszyscy tak rozmarzyli" to kto wie

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930