Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
53 posty 367 komentarzy

"HOMOTERRORYŚCI" Wunderwaffe P.O.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wałęsa nie jest bohaterem z mojej bajki. Zawsze bardziej lubiłem Lolka, jako mądrzejszego, ale po swojej wypowiedzi spotkał się ze zmasowanym bezpardonowym atakiem „poprawnych inaczej”

 Jest taka wyspa szczęśliwa, na mapie Europy zielonym kolorem zaznaczona. Najwidoczniej jej mieszkańcy szczęściem i dobrobytem wypasieni, z braku ważniejszych problemów gospodarczych i społecznych, od dłuższego już czasu temat związków partnerskich, jako pilną życiową potrzebę podnoszą.

 

Nie jestem homofobem i w ogóle żadnym „fobem”, jeśli już to chamofobem. Chamstwo pod każdą postacią mierzi mnie okropnie, szczególnie to, pławiących się w nim i usankcjonowanych obecnością w mediach pseudointelektualnych celebrytów. I pół biedy, jeśli ktoś chamstwo wyniósł z domu, a w szkole nie zgubił, pielęgnując je w prywatnych kontaktach z ludźmi. Gorzej, gdy owe chamstwo urasta do symbolu luzactwai jest niejako promowane w różnego rodzaju „tok szołach i rełality śoł”. Nie mając innych wzorów do naśladowania, młody człowiek całą pełnia umysłu chłonie „wzorce” z ekranu tv, uważa je za „cool”, powiela w relacjach z otoczeniem. Skutki tego można widzieć, słyszeć i przeczytać niemal wszędzie, w komentarzach na tym portalu niestety też. Jak wspomniałem nie mam uprzedzeń na tle rasowym, wyznaniowym, ( oprócz Lemingizmu ) narodowościowym, ani żadnym innym z orientacją seksualną włącznie. Toleruje poczynania osoby, grupy osób, czy społeczności pod warunkiem, że ich interesy nie zagrażają bezpieczeństwu mojemu, mojej rodziny, społeczności i Polsce. Nie miałbym nawet nic przeciwko uchwaleniu „homoseksualistom” tej ustawy, gdyby tak naprawdę nie chodziło w tym wszystkim o cos innego.

Tak naprawdę ustawa o związkach partnerskich nie jest gejom i lesbijkom do niczego potrzebna, a tym bardziej wszystkim innym. Są i obecnie dostępne środki cywilno-prawne, po które można sięgnąć chcąc zabezpieczyć czy upoważnić drugą osobę. I dziwne poniekąd wydają mi się argumenty zainteresowanych środowisk, że cyt... a to trzeba iść, coś załatwiać, podpisywać, a ja chcę żyć w wolnym związku. No to ja przepraszam bardzo albo mieć ciastko, albo je zjeść. Tak naprawdę wałkowana ostatnimi czasy ustawa, ma na celu wbicie klina i zrobienie wyrwy w konserwatywnym podejściu Polaków, torując drogę ważniejszym dla „kochających inaczej” projektom. Podobnie było w Wielkiej Brytanii, też zaczęło się od „pietruszki”, przez małżeństwa na adopcji dzieci kończąc, chociaż zastanawiam się czy aby to na pewno koniec. Adopcja dzieci budzi w tej materii mój największy sprzeciw. Nie twierdzę, że gej czy lesbijka będą opiekunami gorszymi. Spowodowane jest to faktem, że dorastanie dziecka między osobnikami tej samej płci może mieć determinujące je do podobnych, co opiekunowie preferencji w przyszłości. Po prostu młody człowiek jak już wspomniałem przy okazji „chamoterapii” telewizyjnej, nie posiadając jeszcze wykształconej osobowości seksualnej przyjmuje za normalne widziane wzorce i zachowania. Choć nie twierdzę, że każde dziecko wychowane przez homoseksualistów, automatycznie nim zostanie, to pewien model uznany za normalny może mieć duży wpływ na jego dalsze życie, jak również życie rówieśników z rodzin heteroseksualnych. Jeśli przyjmiemy za moralne i normalne spółkowanie bacy z owcą, za kilka lat nikogo taki widok bulwersował nie będzie, a być może pojawią się nieśmiałe głosy o małżeństwie.

Chociaż nie chcę, ale muszę wziąć tutaj w obronę Lecha Wałęsę, który jak wszem wiadomo często szybciej mówi niż myśli. W jednym z wywiadów telewizyjnych otoczony i uśpiony aurą mędrca i autorytetu w obrzydzaniu Prawa I Sprawiedliwości społeczeństwu, palnął prosto z mostu to, co większość społeczeństwa myśli. Sens wypowiedzi przetłumaczyć można z Wałęsy na nasze ni mniej ni więcej ---- chodzi o to żeby mniejszość nie narzucała swojej woli większości i chociaż większość tą mniejszość toleruje nie znaczy to, że powinna stać w pierwszym szeregu ze swoimi hasłami.

Wałęsa nie jest bohaterem z mojej bajki. Zawsze bardziej lubiłem Lolka, jako mądrzejszego, ale po swojej wypowiedzi spotkał się ze zmasowanym bezpardonowym atakiem „poprawnych inaczej” mediów salonowych o środowisku homoseksualnym nie wspominając, a w sobotę doniesienie na byłego prezydenta RP złożył Ryszard Nowak, szef Komitetu Obrony przed Sektami i Przemocą. Zarzuca Wałęsie "publiczne propagowanie nienawiści do mniejszości seksualnej". Okazało się, że z pupila Platformy Obywatelskiej i mainstreamu, chwalonego za oblewanie pomyjami członków PiS-u i Kaczyńskich, stał się politycznym Gargamelem polującym na niewinne kolorowe „homostworki”

Ponieważ projekt ustawy „ O Mowie Nienawiści” jeszcze nie gotowy, Wałęsa raczej siedzieć nie pójdzie, do tego zawsze może powołać się na genetycznie dziedziczną „pomroczność jasną”. Problem w tym, że od jakiegoś czasu i coraz mocniej zaczyna być w Polsce ograniczana wolność słowa, tak w polityce jak obyczajowości. Wszystko w imię „poprawności politycznej” i wspomnianej jeszcze nieuregulowanej prawnie „mowy nienawiści”. Jeśli nie przeciwstawimy się teraz stanowczo dyktatowi homoterrorystów, może dojść do sytuacji, które mają już miejsce w Stanach Zjednoczonych i w Wielkiej Brytanii. Otóż lepiej tam zadeklarować się w pracy, jako homoseksualista niż zapisać do związku zawodowego z tej prostej przyczyny, że chcąc zwolnić największego nawet wałkonia i bumelanta pracodawca napotyka na głośny medialny sprzeciw „tęczowych” środowisk.

Jest nas więcej czy ulegniemy przed homoterroryzmem?

KOMENTARZE

 • Świetny tekst
  pozdrawiam
 • Wałęsa jak Kozakiewicz
  Niejaki Mistewicz został wydelegowany do krytyki Wałęsy. W dyskusji na onecie dało to efekt w ponad 6000 wypowiedzi. Przygniatająca większość popiera Lecha, choć wielu przy okazji wypomina mu bolka. Wypowiedź Lecha dla wielu Polaków jest jak pamiętny gest Kozakiewicza.
  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/eryk-mistewicz-lech-walesa-powinien-przeprosic-i-t,1,5436122,wiadomosc.html
 • POLACY NIE ODDAJMY Pedala I Lesbijka NASZEJ OJCZYZNY.!!!!!!
  Dość homoseksualnego Talibanu, dość zawłaszczania przestrzeni publicznej przez pedalow, lesbijki, transwescytów i innych odmieńców, dość aborcyjnego piekła, eutanazji, narkomanii i pijaństwa, dość wstydu. W telewizji pedaly, w gazetach pedaly, w książkach pedaly, strach wieko od kibla podnieść bo się zaraz głowa jakiegoś pedala pokaże i będzie chciała cię w dupe pocałować. Niech się pedaly zajmą gumami od majtek swoich partnerów a niech nie włażą w przestrzeń publiczną dostępną dla każdego.
  Zdecydowana mniejszość próbuje narzucić swoje warunki większości i na to nie ma zgody większości - tak jest w demokracji. Wałęsa ma wiele za uszami, ale tym razem go popieram. Z Narodowym Pozdrowieniem .
 • @banitaAK 15:30:28
  Badania wykazuja ze w rodzinie patologicznej wzorce przejmuja dzieci
  wmamwiaja ze nam w zwiazku sodomickio-gomorockim bedzie innaczej?
 • Autor
  Dobrze napisane i na czasie

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31